top of page

Angajam. Vino la echipa noastra

Cautăm întotdeauna să angajăm persoane talentate și pasionate, care să se alăture echipei noastre și să ne ajute să atingem obiectivele. Dacă sunteți interesat de a deveni membru al echipei noastre, vă rugăm să trimiteți un CV actualizat și o scrisoare de motivație prin care să ne explicați de ce credeți că sunteți un candidat potrivit pentru poziția vacantă.

Vom examina cu atenție toate aplicațiile și vom contacta candidații selectați pentru interviuri. Mult succes!

POZIȚII DESCHISE

Infiner Technic cu experienta industrial

Căutăm un Inginer Tehnic cu experiență în domeniul industrial, care să se alăture echipei noastre.

Responsabilitățile includ:

  • Proiectarea, implementarea și îmbunătățirea sistemelor industriale

  • Oferirea de suport tehnic clienților și rezolvarea problemelor tehnice

  • Lucrul cu echipe interne și externe pentru a asigura realizarea proiectelor la termen și în buget

  • Analizarea și îmbunătățirea performanței sistemelor industriale

  • Realizarea rapoartelor tehnice și prezentările la clienți

Cerințe:

  • Diplomă în inginerie sau domeniu aferent

  • Cel puțin 3 ani de experiență în domeniul industrial

  • Cunoștințe solide de proiectare, implementare și îmbunătățire a sistemelor industriale

  • Abilități bune de comunicare, lucru în echipă și rezolvare a problemelor

  • Cunoștințe solide de utilizare a software-ului de proiectare și simulare

  • Capacitatea de a lucra sub presiune și de a respecta termenele limită

Dacă sunteți interesat de această poziție, vă rugăm să trimiteți un CV actualizat și o scrisoare de motivație prin care să ne explicați de ce credeți că sunteți un candidat potrivit pentru poziție.

Operator de taiere cu laser

Cautăm un operator de tăiere cu laser talentat și experimentat, care să se alăture echipei noastre.

  • Operații de tăiere cu laser pe diferite tipuri de materiale, precum oțel, aluminiu, inox sau materiale plastice

  • Verificarea și întreținerea echipamentului de tăiere cu laser

  • Verificarea calității produselor finite și respectarea standardelor de calitate

  • Lucrul în echipă cu alți operatori și departamente pentru a asigura un flux eficient de producție

Cerințe:

  • Experiență în operații de tăiere cu laser

  • Cunoștințe solide de utilizare a echipamentului de tăiere cu laser și a software-ului aferent

  • Abilități bune de citire a desenelor tehnice și înțelegerea acestora

  • Capacitatea de a lucra în mod independent și în echipă

  • Atenție la detalii și dorința de a respecta standardele de calitate

bottom of page